Další šablony: 1 2 3 4 5 6 7

Nabídka

Nabídka našich dýmek je značně různorodá s tím, že u nás nakupuje velká většina našich stávajících klientů, kteří již přichází se svojí vizí. Na základě jejich představy, kterou si poznamenáme, pak vytvoříme ve většině případů dílo, s jejichž konečným výsledkem je zákazník spokojen.

Často se rovněž stává, že ačkoliv přijdete s určitým přáním a prohlédnete si dýmky, které máme pro náhodné návštěvníky, tak Vás osloví typově jiná dýmka než ta, kvůli které jste vůbec přišli.

Někteří spokojení zákazníci nás pravidelně navštěvují s tím, že jim jde o rozšíření stávající sbírky.

Jak jste asi správně pochopili je nejlepší nás přímo navštívit s tím, že s Vámi namístě zkonzultujeme Vaše přání anebo si přímo hned vyberete z naší aktuální nabídky dýmek, které si hned můžete přímo „osahat“.

Na druhou stranu samozřejmě chápeme, že ne vždy je možné nás navštívit. I pro tuto variantu jsme připraveni.

Podívejte se prosím na naší galerii a vyberte si typologicky podobnou dýmku. V případě, že ji nenaleznete, pošlete nám případně fotku obdobné dýmky a můžeme se s chutí pustit do práce.

Veškeré Vaše přání a postřehy nám prosím zasílejte přímo formou níže zobrazeného formuláře. Můžete nám samozřejmě zavolat, ale ne vždy jsme zrovna k dispozici. V případě vyplněného formuláře se stáváte členem našeho připravovaného klubu, z něhož vyplývají výhody jako slevy pro další příslušenství – originální krabička, dusátko či samotné slevy při koupi dalších dýmek.